Amatnieku tirdziņi 2022.gadā
  • Publicēts: 25.06.2022 15:06

Amatnieku tirdziņi ir vieni no skaistākajiem un apmeklētākajiem Latvijā. To daudzveidīgā tematika piesaista daudzus jo daudzus apmeklētājus vai no visiem Latvijas novadiem. Amatnieku tirdziņus rīko vai ikvienā Latvijas novadā: amatnieku tirdziņi Ķekavā, amatnieku tirdziņi Bauskā, amatnieku tirdziņi Limbažos, amatnieku tirdziņi Jelgavā, amatnieku tirdziņi Kuldīgā, amatnieku tirdziņi Liepājā, amatnieku tirdziņi Ventspilī, amatnieku tirdziņi Daugavpilī, amatnieku tirdziņi Mārupē, amatnieku tirdziņi Rīgā, amatnieku tirdziņi Jelgavā, amatnieku tirdziņi Cēsīs, amatnieku tirdziņi Valmierā, amatnieku tirdziņi Saulkrastos. Tiek organizēti arī amatnieku tirdziņi Latvijas reģionos: amatnieku tirdziņi Latgalē, amatnieku tirdziņi Kurzemē, amatnieku tirdziņi Vidzemē, amatnieku tirdziņi Zemgalē.

Amatnieku tirdziņos Latvijā piedalās amatnieki, kas piedāvā izstrādājumus no koka, pinumus, medu, adījumus, pašu taisītu keramiku, izstrādājumus no lina, vilnas, dzintara, stikla un metāla. Amatnieku tirdziņos itin bieži var iegādāties stādus, augļkokus, pašu audzētus dārzeņus, kā arī mājas kūpinājumus.

Specializētajos amatnieku tirdziņos tiek piedāvātas arī vistas, tītari, truši.

Amatnieku tirdziņos ir izklaides programmas, t.sk., vietējo tautas deju ansambļu uzstāšanās, dažādi konkursi un izklaides bērniem: vizināšanās ar ponijiem,  mini Zoo u.c.

Amatnieku tirdziņi 2o22.gadā notiek vairākas reizes mēnesī. To kalendārs publicēts arī My Expo mājas lapā www.myexpo.lv