Gaišu Otro Adventi!
  • Publicēts: 05.12.2021 17:13
Mīļi sveicieni Otrajā Adventē!
Vispirms liels, liels paldies visiem, kas bija kopā ar “My Expo” šo piektdien un sestdien Ziemassvētku tirdziņā Vērmanes dārzā!
Pie mums bija īsta Ziemassvētku pasaka!
Varbūt piektdiena nebija tik produktīva kā plānojām, toties sestdiena, mūsuprāt, priecēja visus: gan laika apstākļi, gan pircēji!
Pie mums tirdziņā viesojās arī bijusī izglītības ministre Šuplinskas k-dze, daudzu vēstniecību darbinieki, un jo īpašs prieks par Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu un viņa kundzi Andu Kariņu! Varbūt daudzi pat nenojauta, bet viņi bija piegājuši pie daudzu jūsu stendiem, un… iegādājās Ziemassvētku dāvanas savai ģimenei! Īsā sarunā ar abiem, viņi izteicās, ka ļoti patīk My Expo organizētais Ziemassvētku tirdziņš, jo te valda īsta Ziemassvētku noskaņa!
Par to paldies arī Jums – Tirgotāji!
Ja vēlaties piedalīties nākamajos My Expo rīkotajos Ziemassvētku tirdziņos, tie notiks tepat, Vērmanes dārzā, apmeklējiet mūsu mājas lapu un aizpildiet pieteikuma anketu
Tirdziņu datumi:
17-19.decembris / 3 dienas / cena par vienu dienu 30 eiro => https://myexpo.lv/event/ziemas-svetku-gadatirgus/
20-22.decembris / 3 dienas / cena par vienu dienu 30 eiro => https://myexpo.lv/event/lielais-rigas-ziemassvetku-gadatirgus-nr-2/
Izbraukuma ēdinātājiem: 50 eiro dienā
Vietu skaits – ierobežots!
Strādājam “zaļajā režīmā”.