Jauna un ērta bezkontakta norēķinu sistēma tirgotājiem
  • Publicēts: 15.12.2021 20:48

Tirgotājiem jauns un ērts pakalpojumus – Citadele Phone POS

My Expo sadarbībā ar banku Citadele piedāvā saviem tirgotājiem jaunu pakalpojumu – Citadele Phone POS. Tā ir mobilā lietotne, kas ļauj pieņemt bezkontakta maksājumus ar karti vai citām maksājumu ierīcēm Android telefonā vai planšetdatorā.

Tas ir lielisks veids gadatirgus dalībniekiem Latvijā, jo tā ir iespēja pārdot preci/produkciju arī tad, ja klientam nav skaidras naudas!

Pakalpojums tiek piedāvāts bez abonēšanas maksas, maksā tikai 1,25% + 0,02 EUR par veiktajiem darījumiem. Čeku par darījumu klients saņem īsziņā.

Lielākie plusi Citadele Phone POS: pieņem maksājumus jebkurā vietā un laikā; drošs risinājums, karšu informācija netiek saglabāta telefonā.

Lai pieslēgtu Phone POS, ir jābūt atvērtam kontam Citadelē.  To var izdarīt pilnībā attālināti un tikai 20 minūtēs. Konta atvēršana un internetbanka uzņēmumam pus gadu ir bez maksas. Uzņēmam ir jāizvēlas kāds no biznesa komplektiem jeb Maksājumu plāniem.

Kad konts ir atvērts, uzņēmējam ir jāaizpilda pieteikums par Phone POS: https://www.citadele.lv/lv/business/phonepos/or/

Vairāk par Phone POS: https://www.citadele.lv/lv/business/phonepos/