Lieldienu svētku gadatirdziņš Vērmanītī
  • Publicēts: 27.03.2024 18:57

Lieldienu svētku gadatirgū Vērmanes dārzā varēs nobaudīt ukraiņu boršču un izmēģināt veiksmi Latvijas Loto

29.-30.martā Vērmanes dārzā notiks Lieldienu svētku gadatirdziņš, kas vienkopus pulcēs vairāk nekā 55 vietējos amatnieku, dizainerus un mājražotājus. Tirdziņā piedalīsies arī ukraiņu pavāres, kas piedāvās gardu boršču.

“Pirmo reizi Lieldienu gadatirdziņā piedalīsies Latvijas Loto, kas piedāvās izmēģināt savu veiksmi pirms olu kaujām un šūpošanās,” par to presi informēja gadatirgus organizētājs – My Expo vadītāja Maira Ādmine.

“Lieldienu svētku tirdziņā varēs iegādāties oriģinālus un skaistus vietējo dizaineru un amatnieku darinātos aksesuārus un apģērbus pavasara sezonai: stilīgu un modernu apģērbu, austas šalles, rotas no pulksteņu mehānismiem, no sudraba, dzintara un polimēra. Oriģinālus izstrādājumus no ādas: makus, somas, jostas. Elegantu mājas tekstilu, aromātiskas sojas vaska sveces, adījumus, apģērbu bērniem, koka izstrādājumus. Kā arī dekorus Lieldienu svētkiem!

Būs nopērkami gardi mājas kūpinājumi, konditorijas izstrādājumi, pašcepta rudzu maize, izstrādājumi no medus.

Būs kafijas stends, kur varēs nobaudīt gardu kafiju, burbuļdzērienus un gardas smalkmaizītes.

Latvijas Loto stendā varēs iegādāties: skaitļu loterijas: “SuperBingo”, “Vikinglotto”, “Eurojackpot”, “Latloto 5 no 35”, kā arī momentloterijas: “Miljons”, “Simtgades loterija”, “Troņu spēle”, “Pērle”, “Bagāts” un daudzas citas.

Gadatirdziņa apmeklētājus priecēs jautra mūzika, foto siena un Lieldienu zaķis.

Lieldienu svētku gadatirdziņa darba laiks abas dienas ir no plkst. 10.00 līdz 18.00. Ieeja ir bezmaksas.

Sagatavoja:
Maira Ādmine
www.myexpo.lv