PR – Ziemassvētku tirdziņš jau nedēļas nogalē
  • Publicēts: 15.12.2021 21:47

Rīgā, 2021.gada 15.decembrī

Preses relīze

No 17.līdz 22.decembrim Vērmanes dārzā notiks Rīgas Lielais Ziemassvētku tirdziņš

Sākot ar šīs nedēļas nogali, sešu dienu garumā, – no 17. līdz 22.decembrim  – Vērmanes dārzā notiks “Rīgas Lielais Ziemassvētku tirdziņš”, kurā piedalīsies vairāk nekā 75 vietējie amatnieki, dizaineri, mākslinieki, un kuri piedāvās skaistas Ziemassvētku dāvanas ikviena gaumei.

Gadatirgū piedalīsies tirgotāji no visiem Latvijas nostūriem, piedāvājot visdažādākos un skaistākos darbus un visgaršīgākos pārtikas produktus, kas gatavoti Latvijas lauku saimniecībās.

Gadatirgū varēs iegādāties vietējo dizaineru rotas no sudraba, dzintara un jūras akmeņiem, siltus adījumus, dizaineru apģērbu bērniem un pieaugušajiem, t.sk. arī vīriešiem. Sveces, medu, keramiku, piparkūkas, gardu maizīti, rotaļlietas bērniem. Būs ļoti interesanti darbi no stikla – dekori Ziemassvētku eglītei, kā arī rotas ar raganām un pasaku tēliem, latvju spēka zīmēm un daudz citu skaitu lietu.

Gadatirdziņi, kuri decembrī notiek Vērmanes dārzā, it kā pārņēmuši stafeti no Doma laukuma, kur šogad Ziemassvētku tirdziņi nenotiek. Tāpēc Vērmanes dārzs kļuvis par centrālo vietu pilsētā, kur brīvdienās satiekas gan vietējie iedzīvotāji, gan pilsētas viesi, lai iegādātos Ziemassvētku dāvanas sev un saviem tuvākajiem.

Vērmanes dārzs Ziemassvētku tirdziņu norises laikā ir skaisti saposts: eglēs mirdz Ziemassvētku lampiņas, ir izveidots romantisks foto stūrītis, deg ugunskurs, skan Ziemassvētku mūzika. Tāpēc uz Vērmanes dārzu nāk arī ģimenes ar bērniem, lai baudītu šo Ziemassvētku atmosfēru un  nopirktus dāvanas un veselīgus pašmāju gardumus.

Šī nedēļas nogales Ziemassvētku tirdziņš atšķirsies no citiem, jo šī tirdziņa ietvaros notiks labdarības akcija. Tās organizatori ir dzīvnieku patversme “Labās mājas”, banka Citadele un kafijas tirgotāji “Smart Coffee”.

Labdarības akcija notiek ar Rīgas Lielā Ziemassvētku tirdziņa organizatora – My Expo – atbalstu, un tās mērķis ir savākt ziedojumus, izmantojot inovatīvo Citadele Phone Pos. Tā ir mobilā lietotne, kas ļauj pieņemt bezkontakta maksājumus ar karti vai citām maksājumu ierīcēm Android telefonā vai planšetdatorā. Tas, kurš ar šo jauno tehnoloģiju klātienē ziedos līdzekļus dzīvnieku patversmei, kafijas tirgotāji uzsauks tasi siltas un gardas kafijas.

Rīgas Lielo Ziemassvētku tirdziņu rīko kompānija Sweet Travel Latvia, SIA (preču zīme My Expo), ievērojot valdības visus pieņemtos lēmumus, kas saistīti ar COVID19 ierobežošanu.

Gadatirgus strādā “zaļajā režīmā”, kas nozīmē, ka pie ieejas ir jāuzrāda QR kods jeb derīgs COVID-19 sertifikāts.

Gadatirgus darba laiks 17. un 20.decembrī no plkst. 12.00 līdz 19.00. Pārējās dienās: no plkst. 11.00 līdz 19.00

Sagatavoja:
Maira Ādmine, Sweet Travel Latvia, SIA direktore
T: + 371 26887800