Rīgas pilsētas svētku noskaņu pasākums
  • Publicēts: 05.08.2022 19:50

Rīgā, 2021.gada 05.augustā
Preses relīze

“Rīgas pilsētas svētku noskaņu pasākumā” prezentēs mākslinieka Ivara Mailīša karuseli “Rīga”

No 12. līdz 14.augustam Vērmanes dārzā notiks “My Expo” rīkotais “Rīgas pilsētas svētku noskaņu pasākums” ar skaistu gadatirgu.

Pasākums tiek organizēts kā svētki visai ģimenei: būs skaisti dekori, foto zona, būs dažādas izklaides un radošas aktivitātes gan pieaugušajiem, gan bērniem. Skanēs jautra mūzika.

Būs izbraukuma kafejnīca ar tradicionālajiem latviešu ēdieniem un vairākas atpūtas zonas.

Karuselis un arfa

“Īpašs lepnums pasākumā būs daudzu prēmiju ieguvušā Latvijas dizainera un mākslinieka Ivara Mailīša izklaide bērniem – karuselis “Rīga”, kas Rīgas pilsētā tiks prezentēts pirmo reizi,” informēja “My Expo” pārstāve Maira Ādmine.

Karuselis ar zirdziņiem ir veidots kā Vecrīgas kopskats, kas griežoties atklāj pašas populārākās Vecrīgas celtnes: trīs brāļus, Pētertorni, Melngaiļa namu u.c.

Otrs lepnums pasākumā būs simfoniskās mūzikas spēle uz arfas. Tas būs speciāls priekšnesums veltīts Rīgas pilsētai.

 

Svētku gadatirgus

Gadatirgū piedalīsies vairāk nekā 70 vietējie amatnieki, dizaineri, mājražotāji, kas piedāvās skaistas un gardas lietas gan ikdienai, gan svētkiem.

Varēs iegādāties: vietējo dizaineru rotas no sudraba un dzintara, izstrādājumus no lina, kokvilnas, ādas un koka, dizaineru apģērbu bērniem un pieaugušajiem. Luksusa dizaina eko sveces, sieviešu apģērbus ar latviskiem rakstiem, gleznas. Rotas ar raganām un pasaku tēliem, latvju spēka zīmēm un daudz citu skaitu lietu.

Ikvienu gadatirgus apmeklētāju iepriecinās latvju saimnieču ceptās gardās smalkmaizītes. Dabīgas sulas, priežu čiekuru sīrupi, veselīgās sukādes.

Gadatirgus darba laiks 12. un 13.augustā ir no plkst. 11.00 līdz 19.00. Savukārt 14.augustā no plkst. 11.00 līdz 17.00.
Ieeja gadatirgū ir bez maksas.

Sagatavoja:
Maira Ādmine
T: + 371 26887800
www.myexpo.lv