Vērmanes dārzā atsākas gadatirdziņu sezona
  • Publicēts: 15.06.2023 10:42

Rīgā, 2023.gada 15.jūnijā
Preses relīze

Vērmanes dārzā atsākas gadatirdziņu sezona

Sākot ar šī gada 16.-17.jūniju, Vērmanes dārzā atsākas gadatirdziņu sezona. Šo piektdien un sestdien notiks pirmais gadatirdziņš, kas ieskandinās Līgo svētkus.

Par to presi informēja tirdziņa organizatore – kompānijas “My Expo” vadītāja Maira Ādmine.

No visiem novadiem

“Līgo svētku ieskaņu gadatirdziņā” dalību ņems vairāk nekā 50 vietējie dizaineri, amatnieki un mājražotāj no visiem Latvijas novadiem.

Gadatirdziņā varēs iegādāties daudz un skaistus vietējo dizaineru un amatnieku darinātos  aksesuārus un apģērbus pavasara sezonai:  stilīgu apģērbu visai ģimenei no lina, rotas no sudraba, dzintara un polimēra; izstrādājumi no ādas: makus, somas, jostas. Elegantu mājas tekstilu, dizaina priekšmetus mājai, keramiku, aromātiskas sojas vaska sveces. Tiks piedāvāti oriģināli darbi no koka, rokām darinātas zīda ziepes.

Būs nopērkama garda pašcepta rudzu maize, izstrādājumi no kaņepēm – sviests, eļļa, šokolāde. Arī Ādažu zeltainais medus, Skrīveru saldējums, konfektes gotiņa u.c.

Un, protams, dāvanas Līgo svētkiem!

“Līgo svētku ieskaņu gadatirdziņa” darba laiks abas dienas  ir no plkst. 10.00 līdz 18.00.  Ieeja ir bezmaksas.

“Kopumā vasaras sezonā Vērmanes dārzā notiks četri gadatirdziņi: 16.-17.jūnijā, 21.-22.jūlijā, 11.-12.augustā un 15.-16.septembrī,” piebilda M.Ādmine.

Sagatavoja:
Maira Ādmine,
T: + 371 26887800
|www.myexpo.lv