Ziemassvētku tirdziņš Vērmanes dārzā
  • Publicēts: 12.12.2023 00:20

Rīgā, 2023.gada 12.decembrī
Preses relīze

Lielais Ziemassvētku gadatirgus Rīgā – Vērmanes dārzā!

Divas dienas – 15. un 16.decembrī – Rīgā, Vērmanes dārzā, notiks Lielais Ziemassvētku gadatirgus. Vairāk nekā 50 tirgotāji no visas Latvijas piedāvās dāvanas Ziemassvētkiem un gardumus svētku galdam.

Vērmanes dārzs divas dienas kļūs par nelielu Ziemassvētku pilsētiņu. Apmeklētājus priecēs amatnieku darinātās skaistās lietas: dizaina rotas no dzintara, sudraba, ādas; eleganti interjera priekšmeti no keramikas un koka; mīksti un silti izstrādājumi no vilnas: cimdi, šalles, cepures, zeķes. Skaisti pašausti lina galdauti un salvetes. Būs apģērbi bērniem un pieaugušajiem. Plašā izvēlē būs dažnedažādas sojas vaska sveces. Arī veselīgi kārumi: medus, sukādes un sīrupi.

Apmeklētāji varēs baudīt Ziemassvētku siltos dzērienus un tikko ceptas smalkmaizītes. Varēs iegādāties jau gatavas piparkūkas, kā arī piparkūku mīklu.

Tirdziņā piedalīsies vietējie mājražotāji, kas piedāvās īsto lauku rupjmaizi, dažādus mājas kūpinājumus – desiņas, žāvētu speķīti, gaļas ruletes u.c. -, kā arī tikko kūpinātas zivis. Tam visam klāt –  dažādas mērcītes un paštaisīti džemi.

Vērmanes dārzā būs foto siena Ziemassvētku noskaņās, pie tās ikviens varēs fotografēties un sūtīt jau gatavas Ziemassvētku kartītes saviem tuvākajiem un draugiem.

Labam noskaņojumam Vērmanes dārzā skanēs Ziemassvētku mūzika!

Pārsteigums gaida mazos gadatirgus apmeklētājus, jo Ziemassvētku tirdziņu apmeklēs pats Ziemassvētku Vecītis!

Ziemassvētku gadatirgus darba laiks abas dienas ir no pl. 11.00 līdz 18.00.
Rīkotājs: My Expo – Svētku tirgus Latvijā.
www.myexpo.lv

Sagatavoja:
Maira Ādmine

T: + 371 26887800